Портативний модем 4G LTE Advanced Mobile Wi-Fi MF800-5 150Mbps з LED індикатором
1 025 ₴
820 ₴
- В наявності
- Код: 48329
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Портативний модем 4G LTE Advanced Mobile Wi-Fi MF800-5 150Mbps з LED індикатором»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Кишеньковий WiFi роутер невеликого розміру зі слотом під SIM-карту та акумулятором, що знімається. Вставивши SIM-карту будь-якого оператора, відбувається підключення до Інтернету. Ідеально підходить для ділових поїздок, таксі, мандрівок і т.д. Простий в експлуатації, не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення.
Технічні характеристики:
- Сумісність з усіма операційними системами
- Тип мережі: FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA/UMTS
- Швидкість: завантаження - до 150 Mbps, передача - до 50 Mbps
- Частота WiFi: 2.4 ГГц
- Стандарти та протоколи WiFi: 802.11 b/g/n
- Підключення до 10 Wi-Fi пристроїв одночасно
- Світловий індикатор роботи
- Радіус дії: до 40м
- Протоколи шифрування: Open, WPA-PSK, WPA2-PSK
- Розширені налаштування через адмін-меню за адресою 192.168.100.1
- WiFi антена: вбудована
- Розмір SIM-картки: micro
- Вбудований акумулятор 2100 мАг (орієнтовно 8-12 год роботи)
- Кнопки: увімк./викл, Reset
- Розміри: 98 х 58 х 14 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт. |
| Швидкість передачі даних | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 98 мм |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Виробник | B&G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴










