Настільний, підвісний п'ятишвидкісний міні-вентилятор зі складною ручкою на 180° і дисплеєм + USB
211 ₴
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 10038
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
П'ятишвидкісний міні-вентилятор - це зручний і багатофункціональний пристрій для забезпечення прохолоди в будь-яких умовах. Він легко поміщається на столі або підвішується завдяки спеціальній складаній ручці, що робить його зручним для використання вдома, в офісі або в подорожі.
З п'ятьма режимами швидкості, цей вентилятор забезпечує настроювану інтенсивність охолодження залежно від ваших уподобань. Інтегрований дисплей дає змогу легко керувати налаштуваннями вентилятора.
USB-живлення забезпечує універсальну сумісність із різними пристроями, що дає змогу використовувати його з комп'ютером, ноутбуком, портативним зарядним пристроєм або іншими джерелами енергії. Цей міні-вентилятор стане ідеальним супутником у спекотні дні, забезпечуючи вам комфорт і прохолоду.
Особливості:
- Можна використовувати настільно або підвісити.
- Складаний на 180° дизайн ручки.
- Одна кнопка для налаштування роботи вентилятора.
- Має невеликий цифровий дисплей.
- Компактний розмір, зручно брати з собою.
Характеристики:
- Матеріал: пластик + метал.
- Вага: близько 207 г.
- Режими обдування: 5.
- Рівень шуму: 45 дБ.
- Номінальна потужність: 3.5 Вт.
- Інтерфейс: USB Type-C.
- Розмір: 16.5 х 13.5 х 3.5 см.
Комплектація:
- Вентилятор.
- Кабель USB.
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 0.207 кг |
- Ціна: 169 ₴











