Міні-вентилятор настільний акумуляторний 3 швидкості з підставкою для телефону
150 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 10455
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це невеликий портативний вентилятор, який легко взяти з собою куди завгодно — у дорогу, на прогулянку, в офіс або у подорож. Він не займає багато місця, але дарує бажану прохолоду у найспекотніший день. Чудове рішення, якщо вам потрібне легке, компактне та завжди під рукою джерело свіжого повітря.
Компактний і потужний вентилятор для охолодження в офісі, вдома або на природі
Основні функції:
- Знімний акумулятор 18650 для автономної роботи (2-3 години)
- 3 режима скорости обдува
- Вбудований світлодіод для підсвічування (наприклад, клавіатури)
- Заряджання через USB (не працює під час заряджання)
- Розміри: 17х7.5х5 см
Переваги:
- Портативність і легкість
- Безшумна робота
- Потужний повітряний потік (до 1.5 м)
- Просте керування
- Універсальність використання
Особливості використання:
- Ідеально для роботи, навчання, прогулянок або подорожей, легко поміщається в сумку
Чудовий вибір для комфорту в спеку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴









