Портативний 7-дюймовий екран з Carplay, портативна стереосистема 701W в авто з сенсорним екраном
2 168 ₴
1 735 ₴
- В наявності
- Код: 9495
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна автомобільна стереосистема з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto. Забезпечує автоматичне під'єднання смартфона до екрана CarPlay, доступ до програм, карток, музики, відео та голосового керування через Siri або Google Assistant. Також підтримує віддзеркалення екрана й аудіо з телефонів на пристрої MP5.
Переваги:
- Бездротове під'єднання: Підтримка Apple CarPlay і Android Auto;
- Дзеркалювання екрана: Можливість відтворення екрана й аудіо з мобільних пристроїв;
- Покращений Bluetooth: Бездротове передавання аудіо для якісного звуку без втрат;
- FM-передавач і AUX: Додаткові варіанти передавання аудіо;
- Опціональна камера: Допомагає під час руху заднім ходом;
- Універсальне встановлення: Простота встановлення з використанням присоска або самоклейного тримача;
- Підходить для більшості автомобілів: Широкий діапазон сумісності.
Характеристики:
- Екран: HD 1024х600;
- Живлення: Від прикурювача;
- Розмір екрана: 7 дюймів;
- Тип екрана: IPS;
- Формат відео: mpe, mpg, avi, div, vob, dat, asf, m4v, mkv, rm, rv, rmv, tsv, ts, tp, trp, mpeg, divx, rmvb, flv, swf, mp4, mov, m2ts, mts, 3gp, m2v;
- Аудіоформат: mp3, m4a, wma, aac, wav, lac, fla, dts, ra, ogg, ec3, ac3, dtshd, mp2, mpa, mka, ape;
- Формат зображення: jpg, jpeg, bmp, png, gif, tiff;
- Бездротові інтерфейси: Apple CarPlay, Android Auto, Mirror Link;
- Аудіо: Bluetooth 5.0, вбудований мікрофон, вихід для зовнішнього мікрофона;
- Датчик освітленості: Автоматичне/ручне регулювання яскравості;
- Динаміки: 2 Ом 8 Вт;
- Встановлення: Кронштейн на присоску, поворот на 360 градусів;
- Мови: Китайський, Англійський, Французький, Німецький, Італійський, Японський, Португальський, Російський, Іспанський, Польський, Турецький тощо;
- Напруга: 7-32 В;
- Спосіб встановлення: Вертикальна стійка та кріплення на присоску;
- Робоча температура: От -20 до + 65 °C;
- Охолодження: Пасивне охолодження;
- Інтелектуальний зв'язок: Підтримка IOS CarPlay/Android Auto/Bluetooth музика/FM передавання;
- Скидання: Підтримується;
- Версія прошивки: Підтримується;
- Bluetooth: Підтримка музики, дзвінків, адресної книги;
- Еквалайзер (EQ): Підтримується;
- Калібрування сенсора: Підтримується;
- Налаштування екрана: Підтримується;
- Налаштування часу: Підтримується;
- FM-передавання: Підтримка (FM 87.5-108);
- SD карта: Підтримка локального відтворення аудіо;
- Заміна шпалер: Підтримується;
- Вбудований YouTube: Підтримується;
- Дистанційне керування з кермового колеса: Підтримується;
- Розміри: 145х95х35 см;
- Вага: 780 г.
Комплектація
- Портативний екран 7";
- Кріплення з присоском;
- Самоклейний тримач;
- Провід живлення для прикурювача;
- Заводське паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мультимедіа |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | AUX |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735 ₴














