Туристичний посилений складаний стіл Grand Picnic для пікніка з регулюванням висоти та 4 стільці GP-4262
2 224 ₴
1 779 ₴
- В наявності
- Код: GP-4262
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний стіл для пікніка - зможе стати чудовим, потрібним та дуже практичним подарунком. Особливістю даного розкладного столу є висувні ніжки, що фіксуються спеціальними кнопками-засувками.

У складеному вигляді стіл перетворюється на валізку з ручкою, легкий і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і значно полегшить Ваш відпочинок. Покриття стільниці - меламін, який має водовідштовхувальні властивості і стійкий до різного роду механічних пошкоджень: подряпин, сколів і т.д.
Складаний туристичний стіл зробить Ваш пікнік на природі по-домашньому комфортним, особливо якщо Ви подорожуєте авто або купуєте стіл для дачного саду.

Умови експлуатації:
- Правильна експлуатація Ваших складних меблів може значно подовжити термін її служби.
- Ми рекомендуємо Вам регулярно очищати її від пилу та бруду, захищати від сонця, сильного вітру та сильних опадів.
- При тривалих перервах в експлуатації, бажано прибирати складні меблі на зберігання, попередньо начисто вимиті та сухі, в добре захищене від погодних явищ місце.

Переваги:
- Стіл для компанії 4-6 осіб.
- Ідеальний для тих, хто воліє виїжджати на природу автомобілем.
- У складеному вигляді не займає багато місця у багажнику.
- Зручний для перенесення.
- Стіл легко миється.
- Просто збирається.
- Він легкий, мобільний, тому взяти його з собою можна в транспорт, і він не займатиме надто багато часу.
- Зібратися за столом буде зручніше сидячи, але фуршет на природі теж можна влаштувати.

Технічні характеристики:
- Тип: Стіл для пікніка
- Матеріал: Каркас-алюміній, стільниця - МДФ фарбований
- Максимальне навантаження, кг: Стіл 30 кг, Стільці 80 кг
- Розмір у розібраному вигляді: 120x60x70/55 см
- Розмір у зібраному вигляді: 60x60
- Вага, кг: 7,1 кг
- З отвором для парасольки
- Довжина: стіл 120 / стілець 33
- Глибина: стіл 60 / стілець 29
- Висота: стіл 70/55 / стілець 38
Комплектність:
- Розкладний стіл, що складається
- Входить набір стільчиків (4шт).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Вага столу | 7.1 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴











