Вентилятор на шию портативний WX-6504 з акумулятором 4000 мАч + 3 режими обдування, заряджання USB
308 ₴
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: WX-6504
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WX-6504 - це новий безлопатевий портативний вентилятор, призначений для носіння на шиї, стане справжньою знахідкою в задушливому офісі, метро, вулиці. Повітряний потік, створюваний пристроєм, дозволить легко охолодити обличчя і потилицю.
Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви перебуваєте, в парку, подорожуючи на відкритому повітрі, будучи на навчанні в школі. Тиха робота портативного вентилятора не дратуватиме і відволікатиме навіть під час роботи.
Турбінний двосторонній двигун дозволяє збільшити об'єм повітряного потоку. Він втягує повітря з навколишньої атмосфери вгору, потім довкола основного корпусу, поки не буде витіснений через 78 крихітних отворів навколо шийного обода. Вони допоможуть збережуть прохолоду обличчя та макіяж.
Ще однією перевагою вентилятора є наявність 3-х режимів обдування, що дозволить використовувати його як дитині, так і дорослим. А дизайн продуманий таким чином, що лопаті не захоплюють волосся.
Вбудований акумулятор ємністю на 4000мАч дозволить використовувати вентилятор до 16 годин на низькій, 9 годин на середній, 4 години на великій швидкості.
Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви перебуваєте, в парку, подорожуючи на відкритому повітрі, будучи на навчанні в школі. Тиха робота портативного вентилятора не дратуватиме і відволікатиме навіть під час роботи.
Турбінний двосторонній двигун дозволяє збільшити об'єм повітряного потоку. Він втягує повітря з навколишньої атмосфери вгору, потім довкола основного корпусу, поки не буде витіснений через 78 крихітних отворів навколо шийного обода. Вони допоможуть збережуть прохолоду обличчя та макіяж.
Ще однією перевагою вентилятора є наявність 3-х режимів обдування, що дозволить використовувати його як дитині, так і дорослим. А дизайн продуманий таким чином, що лопаті не захоплюють волосся.
Вбудований акумулятор ємністю на 4000мАч дозволить використовувати вентилятор до 16 годин на низькій, 9 годин на середній, 4 години на великій швидкості.
Характеристики:
- Вага: 256г
- Рівень шуму: 45 дБ
- Місткість акумулятора: 4000 мАг
- Час заряджання: 3,5 години
- Час роботи: 4-16 годин
- Розмір В*Д*Ш: 6*20*20 см
- Діапазон роботи напруги: 3,0-4,2 (V)
- Потужність: 5 Вт
- Тип інтерфейсу: USB-C
- Комплектація: Вентилятор, дріт для заряджання, інструкція англійською.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи від акумулятора | 4 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.256 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴








