



Складаний міні-вентилятор із USB-зарядкою Mini Fan WX-6506 настільний
308 ₴
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: WX-6506
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Складаний міні-вентилятор з USB-зарядкою настільний WX 6506 - це компактне та зручне рішення для створення свіжого та комфортного повітряного потоку у будь-який час та в будь-якому місці.
Цей міні-вентилятор USB ідеально підходить для використання на настільній підставці, що робить його дуже зручним у повсякденному житті. Він економічний, стильний, тихий і компактний, що робить його ідеальним компаньйоном в офісі, вдома або на пікніку.
Він оснащений гнучким регулюванням вгору і вниз, що дозволяє вам налаштувати напрямок повітряного потоку відповідно до ваших уподобань. Міні-вентилятор виготовлений із високоякісних матеріалів та оснащений літієвими акумуляторами 18650, які забезпечують тривалу роботу без перерви.
Вентилятор має високу продуктивність і довговічність, зберігаючи свою ефективність протягом тривалого часу.
Основні характеристики:
- Тип кріплення: настільний
- Потужність: 3,5 Вт
- Місткість акумулятора: 1200 мАг
- Три режими швидкості
- Інтерфейс заряджання: Micro-USB
- Вхідна потужність: 5V1A
- Вага нетто: 150 г
- Вага брутто: 200 г
- Розмір зовнішньої коробки: 130*80*135 мм
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Ємність акумулятору | 1.2 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 0.15 кг |
- Ціна: 246 ₴


