Отзывы о компании Магазин трендовых товаров AS - "ARTMA SHOP"
- фрунза в.
- Костянтин М.
- Сергей П.
- Маряна П.
Все дуже добре, задоволена якісь хороша, і ще плюс подаруночок отримала підсвітку, дякую 😊❤️
- Валерій С.
Щодо продавця претензій немає. Все добре.
А щодо виробника - покаже експлуатація. - Ігор Т.
- Ольга Б.
- Сергій М.
все працює дякую!
- Олена Г.
- Валерий Н.
