Настінне кріплення HT-003 для телевізорів та моніторів з діагоналлю 32-70 дюймів Кронштейн похилий
451 ₴
361 ₴
- В наявності
- Код: 8004
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Кронштейн HT-003 для кріплення телевізора дозволяє встановити - телевізор/монітор з діагоналлю від 32 "до 70" дюймів у зручному для вас положенні. Встановлення телевізора на стіну за допомогою настінного утримувача дозволить не тільки заощадити місце в кімнаті, але й додасть особливий стиль інтер'єру.
- Для того, щоб закріпити телевізор на цьому кронштейні, Вам не потрібні якісь специфічні маніпуляції. До того ж у комплекті з кронштейном йде весь необхідний для монтажу інструментарій, так що у Вас точно все вийде!
- Телевізор на кріпленні виступає від стіни на 50 мм, що дозволить легко провести кабелі або додати додаткове освітлення. Також цей кронштейн передбачає можливість повороту телевізора по вертикалі в межах +15/-5° градусів.
- Виготовлений кронштейн з холоднокатаної сталі, яка має міцність і довговічність. При компактних розмірах і невеликій вазі, він витримує навантаження до 30 кг.
Основні переваги кронштейна:
- Матеріал з якого виготовлена конструкція – сталь, завдяки чому кріплення має високий рівень безпеки;
- Призначення конструкції – для ТБ (плазми);
- Номінальна діагональ пристрою - 32", 34", 36", 37", 39", 40", 42", 46", 47", 50", 55", 60", 65", 70";
- Можливі трансформації кронштейна – з нахилом;
- Монтаж здійснюється швидко та не вимагає спеціалізованого інструменту та професійних навичок.

Характеристики:
- Тип кронштейна: похилий;
- Спосіб встановлення: настінний;
- Підходить для кріплень VESA: 200x100/200x150/200x200/300x200/400x200/400x400/600x400 мм;
- Сумісність: телевізори діагоналлю від 32 "до 70" дюймів
- Максимальне навантаження: до 40 кг;
- Кут нахилу: до +15 та -5° градусів;
- Матеріал: холоднокатана сталь;
- Відступ від стіни: 50 мм;
- Легкий та швидкий монтаж;
- Встановлений рівень;
- Розмір: 60х42х5 см

Комплектація:
- Кронштейн для телевізора;
- Комплект для кріплення (дюбеля, болти, гайки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴







