Мультиметр цифровий універсальний DT 700D, Тестер електричний з функцією вимірювання температури, частоти
328 ₴
262 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 2665
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Мультиметр цифровий універсальний DT 700D, Тестер електричний з функцією вимірювання температури, частоти»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Мультиметр DT 700D

Мультиметр DT 700D
Мультиметр DT700D Digital Multiter призначений для вимірювання струму, напруги, опору, параметрів діодів і транзисторів. Прилад багатофункціональний, портативний, живиться від батарейки, зручний під час починання електрочеплення автомобіля, лабораторних вимірювань тощо. Має вбудований захист від неправильного ввімкнення (у режимі опору перевіряти напругу тощо).

Основне:
✅У цьому пристрої реалізовані функції, як-от продзвінка електричного ланцюга, перевірка транзисторів і тестування діодів.
✅Вимірювання постійної напруги. 5 діапазонів від 200 мВ до 1000 В дають змогу виконати такі роботи, як налаштування схем або пошук ламання в побутовому електроприладі.
✅Причому похибка для приладу такого класу цілком прийнятна: +/-0,25% для діапазону 200 мВ, і +/- 0,5% для інших діапазонів.
✅Забезпечений захист за входом.
✅Ця опція буде дуже потрібна для кожного радіоаматора як для контролю справності транзисторів, так і вимірювання коефіцієнта посилення (hFE), який сильно коливається від партії до партії цих радіодеталей.

Характеристики:
✅ Мультиметр DT700D тестер цифровий.
✅ Елемент живлення: Батарейка на 9 В/6F22 крона (в комплекті).
✅ Екран: РК 31х57 мм
✅ Тест діодів
✅ вимірювання параметрів транзисторів,
✅ вимірювання постійної напруги від 200 В — до 750 В.,
✅ вимірювання змінної напруги від 0,2 до 1000 В.,
✅ вимірювання постійного струму від 0,2 мА — до 10 А.
✅ вимірювання опору від 0,2 Ом — до 2 МОм.,
✅ продзвінка з'єднань.
✅ Захист від перевантаження: запобіжник 500 мА/250 В (10 А діапазон не захищений).
✅ Габарити: 123х67х26 мм.
✅ Щупи завдовжки 75 см.
✅ Вага: 146г.


Комплектація
✅Мультиметр
✅Вимірювальні щупи
✅Інструкція англійською мовою
✅Коробка

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 750 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0.2 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 1000 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | кГц |
| Мінімальний діапазон частоти | 2 |
| Максимальний діапазон частоти | 20 |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 123 мм |
| Вага | 0.146 кг |
- Ціна: 262 ₴








