Ручний масажер Fascial Gun JY-760, з 4 змінними насадками та акумулятором Масажний перкусіонний пістолет
451 ₴
361 ₴
- В наявності
- Код: 9507
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Масажер акумуляторний для тіла м'язовий портативний ручний 4 насадки JY-760 чорний
М'язовий Gun JY-760 використовується для зменшення м'язового болю, покращення кровообігу, зняття болю в суглобах після тяжкого тренування або тривалої фізичної роботи. Його застосовують професійні спортсмени і люди, які страждають на розсіяний склероз, артрит і м'язову атрофію.

М'язовий масажер JY-760 використовує метод вібраційної терапії, що поєднує певну амплітуду, частоту вібрацій і момент масажного елемента, що крутить. Ефект досягається за рахунок впливу на внутрішні шари сухожиль, м'язової тканини та фасції, які не викликають болю. Масажер виконаний в ергономічній формі у вигляді пістолета, він комфортно сидить у руці, ним зручно користуватися. У комплекті є 4 насадки, для впливу на певні групи м'язів ніг, сідниць, спини, грудей, зап'ястя і кісточок. Оптимальна тривалість сеансу – 15 хвилин, працює від вбудованого акумулятора
Характеристики:
- Тип: масажер;
- Застосування: фітнес та оздоровчий масаж;
- Амплітуда коливань: 12 мм/0,47 дюйма;
- 6 режимів швидкості;
- Швидкість: 1200-3300 об/хв;
- Акумулятор: 1500 мАг;
- Час роботи: до 2 год;
- Час заряджання: 2 год;
- Напруга заряджання: 220 В;
- Розмір: 138х128х48 мм;
- Потужність – 20 Вт
- Вага – 395 г

Насадки:
- Для великих груп м'язів;
- U-подібна насадка для хребта;
- Для всіх частин тіла;
- Для суглобів.

Комплектація:
- М'язовий масажер.
- Змінна насадка 4шт.
- Зарядний пристрій.
- Інструкції.
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 6 |
| Кількість насадок | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Довжина | 48 см |
| Вага | 0.395 кг |
- Ціна: 361 ₴









