

Сумка на колесах господарська складна кравчучка на коліщатках тачка - візок для покупок
369 ₴
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 9244
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожньо-господарська сумка поєднує в собі практичність, простоту, висока якість матеріалів і стильне оформлення.
Сумку зручно брати з собою в дорогу, тому що вона має складаний дизайн і не займає багато місця в багажі. Закривається на кнопку, а також обладнана кишенею на блискавці, з зовнішньої сторони. Дно сучасної кравчучки оснащене двома пластмасовими колесами і опорними ніжками, які також складаються.

- Матеріал: оксфорд.
- Розмір в розкладеному вигляді: 55 х 28 х 18 см
- Розмір в складеному вигляді: 28 х 19 х 5 см
- Об'єм: 18 л
- Вага: 450 .
Поставляється в прозорій упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Складна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


