Універсальна мобільна батарея Remax FP-1 Piloteer Series 100 000mAh PD27W+QC22.5W Зовнішній акумулятор
2 656 ₴
2 124 ₴
- В наявності
- Код: 54674
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна мобільна батарея Remax FP-1 Piloteer Series 100 000mAh PD27W+QC22.5W Зовнішній акумулятор
Характеристики:
- Колір: чорний
- Розмір: 156×140.3×66.3 мм
- Вага: ≈1950 г
- Матеріал: ABS+PC V0 Fireproof
- Місткість акумулятора: 100000 мАг
- Тип виходу: Type-C x 1/USB x 4
- Тип входу: Type-C x 1/Micro x 1/For iPh
- Вихідна напруга: Type-C: 5V-3A/9V-3A 27W (макс.)
- USB1/3: 4,5 В-5 A/5 В-4,5 A/5 В-3 A/9 В-2 A/12 В-1,5 A 22,5 Вт (макс.)
- USB2/4:5 В-2 А (макс.)
- Вхідна напруга: Type-C: 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 18W (макс.)
- Для iPh: 5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 18W (макс.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 100000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особливості | Ремінець на руку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140.3 мм |
| Ширина | 66.3 мм |
| Висота | 156 мм |
| Вага | 1950 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴







