Портативна безпровідна караоке колонка з двома мікрофонами, пультом та RGB-підсвічуванням Sing-e ZQS10102
2 162 ₴
1 730 ₴
- В наявності
- Код: ZQS10102
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це потужна караоке колонка з вбудованим акумулятором, двома мікрофонами та ефектною RGB підсвіткою, яка стане ідеальним вибором для вечірок, пікніків та домашніх розваг.
Особливості:
- Портативна акустична система з багатьма функціями у тому числі караоке
- Підключення можливе за допомогою Bluetooth чи AUX
- Функція TWS
- Корпус колонки виготовлений із якісного пластику
- Два мікрофони завжди звучатимуть чисто та ясно
- Різні режими освітлення які стрибатимуть з музикою зроблять ваше музичне задоволення ще більш яскравим та насиченим
- Наявність пульту дистанційного управління
- Зручна ручка для перенесення
Характеристики:
- Підтримка Bluetooth, FM-радіо, TF-картки або SD-картки памяті, диску USB 2.0.
- Ємкість акумулятора: 3000 mAh
- Вихідна потужність: 20 W
- Частотний діапазон: 45Hz-18kHz
- Чутливість: 50 dB
- Динамік: 10"
- RGB підсвітка, різні світлові ефекти
- Зарядка: через порт Type-C
- Розміри: 290*235*485 мм
- Вага: 3.3 кг
Це компактна, потужна та багатофункціональна портативна акустика, яка поєднує якісний звук, стильний дизайн і повну свободу руху без дротів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 50 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 485 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴











