Монокристалічна портативна сонячна панель CcLamp CL-680 USB для кемпінгу, туризму, будинку, дачі
379 ₴
303 ₴
- В наявності
- Код: 8417
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонячна панель CCLamp CL-680 відмінне рішення, якщо ви відправилися на відпочинок і вам потрібно заряджати ваші мобільні пристрої велику кількість разів, а під рукою не виявилося повір'я банку. За допомогою даної моделі ви можете зарядити: планшети, смартфони, смарт-годинник та браслети, навушники та багато іншого. Просто під'єднайте пристрій через кабель USB вбудований в корпус. Потужність цієї панелі складає 8 Вт, що буде достатньо для вирішення повсякденних завдань.
Переваги:
- Завдяки вбудованому порту USB та кабелю, що йде в комплект, ви зможете підзарядити ваші гаджети до позначки 100% у найкоротші терміни!
- Високоякісні матеріали та продуманий дизайн не займуть багато місця у вашій сумці чи багажнику автомобіля.
Особливості:
- Кабель розгалужувач має такі штекери: microUSB Type-B, microUSB, mini-jack 3.5, USB, DIN.
- CCLamp CL-680 має спеціальний клас захисту IP65, що дозволяє захистити панель від вологи та пилу. Заряджайте пристрої незалежно від погодних умов.
- CCLamp CL-680 представлена у вигляді портативної панелі, яку легко транспортувати та брати із собою у різні поїздки.
Характеристики:
- Тип панелі - монокристалічна
- Матеріал рамки – склопластик
- Потужність – 8 Вт
- Напруга при максимальній потужності - 6 В
- Струм при максимальній потужності - 1,3А
- Захист - IP65
- ККД – 90%
- Діапазон робочої температури від -25 до +75 °C
- Розміри 270 х 190 х 25 мм
- Вага 472 г
Комплектація:
- Панель
- Кабель
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Напруга | 6 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Струм короткого замикання | 1.45 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 90 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.472 кг |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴







