Штатив для світлодіодної кільцевої лампи 2,1 м настільний алюмінієвий
369 ₴
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 9813
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можна використовувати як тримач фонів, телефонів, нівелірів, освітлювальних приладів, світлового обладнання, кільцевих ламп, софтбоксів, парасольок, спалахів, прожекторів і т. д. Студійна стійка тринога зручно регулюється за довжиною від 66 см до 210 см.

Стійка має стандартне різьблення 1/4 дюйма, що дозволяє закріпити на ній софтбокс, студійне світло, кільцеву лампу, фотозонт і т.д., витримує максимальне навантаження до 2 ,5 кг.
Особливості:
- Штатив для фотоапарата має компактні розміри;
- Якісний, міцний матеріал;
- Витримує максимальне навантаження до 2,5 кг;
- Зручно складається;
- Універсальне використання.
Характеристики:
- Тип: штатив для лампи;
- Максимальна висота: 210 см;
- Мінімальна висота: 77 см;
- Матеріал секцій/ніжок: алюмінієвий сплав;
- Максимальне навантаження: 2,5 кг;
- Діаметр ніжок 16 мм;
- Діаметр секцій 16/19/22 мм;
- Кріпильний адаптер, дюйм 1/4 І 5/8″;
- Вага: 700 гр;
- Тип фіксації секцій: гвинтові затискачі-хомути;
- Матеріал кріплення: полімер;
- Матеріал ручок: полімер;
- Матеріал хрестовин: полімер;
- Секцій штатива: 3;
- Колір чорний.
Комплектація:
- Штатив для кільцевої лампи;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴








