Універсальна мобільна батарея Power Bank Hoco J161 Power 80000mAh 22.5W+PD20W з ліхтарем
3 031 ₴
2 425 ₴
- В наявності
- Код: 61647
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея – це потужний зовнішній акумулятор, розроблений для активного використання під час подорожей, кемпінгу або в умовах обмеженого доступу до електромережі.
Характеристики:
1. Ємність: 80000 мАг 296 Вт·год Номінальна ємність: 44000 мАг
2. Вхід: USB-C1/USB-C2: 18 Вт
3. Вихід: USB-C2: 20 Вт (PD/QC/FCC/AFC); USB-A1/A2: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC). Загальна вихідна потужність: 5 В/2 А макс.
4. Дисплей: світлодіодний цифровий дисплей рівня заряду батареї
5. Матеріал: ABS + вогнестійкий корпус з ПК + літій-полімер
6. Розмір: 139 * 143 * 65 мм; Вага: 1730 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особливості | Ліхтарик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 143 мм |
| Вага | 1730 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴









