

Пальник газовий туристичний складаний з п'єзопідпалом Tramp TRG-007
418 ₴
335 ₴
- В наявності
- Код: P-1680
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газовий туристичний пальник Tramp TRG-007 це зручне та компактне рішення для приготування їжі в походах та на природі.
Пальник газовий складний у футлярі. Легкий і компактний портативний газовий пальник, займає мінімум місця.
Простота конструкції і звернення забезпечують пальнику високу надійність. Призначена для використання з різьбовим балоном.
- Виробник Tramp
- Тип палива газ
- Матеріал газового пальника нержавіюча сталь
- Тип балона різьбовий
- З'єднання балона різьбове
- П'єзорозпал так
- Кейс для транспортування так
- Номінальна потужність 3000 Вт
- Тип газу Пропан/Бутан
- Вага 110 г
- Типи палива Газ
- Виробник Tramp
- Тип обладнання Пальник
- Витрата рідкого палива 0.14 л/год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Витрата рідкого палива | 0.14 л/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Різьбовий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Вага | 0.11 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 85 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴


