



Акустична переносна колонка ZXX-5505 40Вт 2x6,5" 60х27х30 см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC
5 424 ₴
4 339 ₴
- В наявності
- Код: ZXX-5505
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, з підставкою для телефону. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з металевими гратами на динаміці.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвітка створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор 3000 mAh, який дає пристрою автономність до 5 години прослуховування музики без підзарядки. Заряджається колонка від мережі
На інформаційному дисплеї відображаються ключові дані, налаштування, рівень зарядка батареї та режими роботи колонки. Завдяки дисплею керування колонкою стає простим та легким.
Еквалайзер дозволяє користувачеві самостійно настроїти частоту діапазону для прослуховування кожного треку.
Твітер, маленький динамік, який відповідає за кристальну чистоту вокалу, яскравість та детальність кожного звуку. Звук стає живим. Твітер відтворює високі частоти, додаючи музиці ясність, легкість та ефект повного занурення, створюючи враження присутності на живому виступі.
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке і відразу ж записати і зберегти Ваше виконання улюбленого треку, або запросто вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний звук, що чітко передається.
Колонка має два бездротових мікрофона та ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Зручне конструктивне рішення, при якому панель управління та роз'єми розташовані на верхній частині колонки і забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій. Можна легко підключати мікрофон, флешку або інші пристрої, а також регулювати гучність, еквалайзер та додаткові налаштування, не нахиляючись та не повертаючи колонку. Верхнє розташування панелі робить використання більш комфортним та практичним, особливо під час заходів та виступів.
Для зручності переміщення колонка має вбудовану ручку для транспортування. Завдяки міцній та ергономічній конструкції ручки пристрій легко переносити з дому на вулицю, брати із собою на заходи або використовувати у виїзних умовах. Такий дизайн робить колонку мобільною та максимально зручною у використанні.
|
|
|
|
Тип |
Акустична портативна колонка |
|
Бездротові можливості |
Bluetooth |
|
Кількість динаміків |
2 |
|
Розмір динаміка |
6.5" |
|
Сумарна потужність звуку |
40 Вт (500 Вт P.M.P.O) |
|
Чутливість |
56 Дб |
|
Опір |
16 Ом |
|
Інтерфейси |
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, |
|
Матеріал корпусу |
Пластик + Алюміній |
|
Максимальна частота |
20000 Гц |
|
Мінімальна частота |
100 Гц |
|
FM-приймач |
є |
|
LED підсвічування |
є |
|
Інформаційний дисплей |
є |
|
Еквалайзер |
є |
|
Пульт дистанційного керування |
є |
|
Твітер |
є |
|
Підтримувані картки пам'яті |
TF |
|
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS) |
є |
|
Тип живлення |
DC 5 V + акумулятор |
|
Колір корпусу |
чорний |
|
Мікрофон |
2 бездротових |
|
Можливість запису з мікрофона |
є |
|
Пріоритет мікрофона |
є |
|
Ємність акумулятора |
7,4V 3000mAh |
|
Розташування панелі керування |
панель управління - зверху, роз'єми - ззаду |
|
Спосіб перенесення |
Вбудована ручка |
|
Габаритні розміри |
60х27х30 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 56 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | Синхронізація з ПК, FM-приймач, Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 4 339 ₴


