Душ портативний туристичний Portable Outdoor Shower з аккумулятором та USB зарядкою 4-5 л хв 2200 mAh
636 ₴
508 ₴
- В наявності
- Код: 00111
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Похідний переносний душ Portable Outdoor Shower з акумулятором і зарядкою від USB стане в нагоді на дачі або в подорожі, тепер вам не потрібна шланг дешева лійка, оскільки має невеликі розміри і є переносним. Для душової системи вам знадобиться ємність із водою, в яку потрібно помістити душове обладнання насос та включити живлення, шланг для душу нержавіючий. Потужний літій-іонний акумулятор забезпечує 2 години після повної зарядки. Зарядити батарею можна через USB – просто підключіть
Особливості:
- Кабель USB до ноутбука, автомобільного адаптера або комп'ютера. Кріплення для тримача душової лійки можна розмістити в будь-якому місці - повісити на дерево за спеціальний гачок або приклеїти на гладку поверхню за допомогою присоски або душової кабінки (скляне вікно, лобове скло автомобіля). З цим набором впорається будь-який чоловік чи жінка.
- Душова система для кемпінгу оснащена гачком та кріпленням на присосці, які дозволяють прикріпити її на будь-яке місце. Відмінно підійде для хто багато подорожує машиною (дальнобійникам у відрядженні, похід на рибалку, відпочинок дикунами на море, дачі та саду).
Характеристики:
- Тип: душ портативний;
- Матеріал: АВС-пластик;
- Акумулятор: літієва батарея 2200 мАг;
- Довжина шлангу: 1,5 м;
- Розміри насоса: 80 x 50 x 130 см;
- Швидкість потоку води: 4-5 л/хв.;
- Може працювати безперервно близько 35 хвилин при повній зарядці;
- Надійний та простий у використанні;
- Легко перевозити;
- Незамінний на дачі та у тривалих подорожах;
- Колір білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Особливості душа | Насос |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Вид душу | Туристичний, Польовий |
| Виробник | Dacia |
| Розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 130 см |
| Товщина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴










