Бейджик з рядком, що біжить, програмований B1248 (червоні LED діоди) Біжучий рядок з Led підсвічуванням
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 5038
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний світлодіодний бейдж B1248 - пристосування, яке запрограмовано на передачу конкретних літер, чисел, різних знаків. Дозволено завантажувати 6 повідомлень з чисельністю до 256 символів, також підтримує кирилицю. Зберігає свою функціональність протягом 12-ти годин. Можна настроювати яскравість освітлення і швидкість передаються известий на інформативне табло. Бейдж вільний і зручний у використанні, простий в монтажі. Виготовлений з якісного АВС-пластика. Переносить температурні зміни і інші можливі впливи зовнішнього середовища.
Характеристики:
- Вид: Електронне табло;
- Матеріал: АБС-пластик;
- Колір підсвічування: Червоний;
- Розмір: 92 х 39 х 10 мм;
- Екран: 44 х 11 точок;
- Час роботи: 8-12 год;
- Вага: 24 гр.
Комплектація:
- Електронний бейдж;
- Кабель живлення;
- Блок живлення;
- Диск.
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид | Електронне табло |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Колір світіння | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 0.024 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴







