2 дні
Термосумка для їжі 28л, 36x27x29см, GP 4446 Сумка холодильник з ручками Пікнікова термосумка
769 ₴
615 ₴
- В наявності
- Код: GP-4446
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термосумка GP 4446: Ваш надійний супутник для свіжих продуктів!
Переваги:
Підтримка температури – Великий об'єм – 28 літрів для всієї родини або компанії.
Компактні розміри – 36x27x29см – зручно брати із собою.
Міцність та надійність – Виготовлена з якісних матеріалів.
Багатофункціональність – Підходить для їжі, напоїв та багато іншого.
Термосумка GP 4446 - це ідеальне рішення для пікніків, поїздок на природу, пляжу або дачі.
Ця термосумка виготовлена з міцних і довговічних матеріалів, що забезпечують відмінну термоізоляцію. Вона збереже ваші продукти холодними або гарячими протягом тривалого часу.
Характеристики:
- Тип: Термосумка
- Об'єм: 28 л
- Час збереження температури: 4 години
- Особливості термосумки: Вологозахист
- Колір: Сірий, Синій
- Матеріал: Поліестер
- Ширина: 27 см
- Висота: 36 см
- Глибина: 29 см
Комплектація:
- Термосумка GP 4446
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 28 л |
| Час збереження температури | 4 годин |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴











