2 дні
Термосумка з ручками, 32л, 41x30x31см, GP 4449, Сумка холодильник Туристична термосумка
1 650 ₴
1 320 ₴
- В наявності
- Код: GP-4449
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GP 4449: Збережи свіжість у дорозі!
Особливості:
Зберігає температуру – Довго зберігає продукти гарячими чи холодними.
Зручний розмір – Компактна, але містка, ідеально підходить для пікніків та поїздок.
Міцна та надійна – Виготовлена з якісних матеріалів, довговічна.
Легка у догляді – Легко чиститься, що забезпечує гігієнічність.
Універсальне застосування – Підходить для їжі, напоїв, ліків та багато іншого.
Насолоджуйтесь свіжістю будь-де з нашою термосумкою GP 4449! Ідеальне рішення для пікніків, подорожей та обідів на роботі. Зберігає продукти холодними або гарячими протягом кількох годин. Міцна, легка та зручна у використанні. Виберіть свій ідеальний розмір і забудьте про проблеми зі зберіганням їжі поза домом!
Характеристики:
- Призначення: Підтримка температури продуктів (охолодження або збереження тепла)
- Тип: Термосумка
- Об'єм: 32 л
- Особливості термосумки: Вологозахист
Комплектація:
- Термосумка
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 32 л |
| Час збереження температури | 4 годин |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴











