Стілець-крісло розкладне з системою Павук для риболовлі та пікніка 67х10х17 см GP-4269
820 ₴
656 ₴
- В наявності
- Код: GP-4269
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час відпочинку на природі сидіти на холодній землі, особливо довго, не тільки некомфортно, але й небезпечно для здоров'я. Тому в похід або на риболовлю візьміть з собою розкладне крісло для відпочинку на природі GP 4269. Це зручне рішення: в складеному стані воно не займає багато місця, а в розкладеному стає повноцінним «похідним кріслом». Підходить для використання на пікніку, риболовлі, під час туристичного походу, для кемпінгу або дачі. У розкладеному стані стілець комфортний і великий, але складається він неймовірно компактно, завдяки чому поміщається в невеликий чохол і виявляється надзвичайно зручним у перенесенні та транспортуванні багажу.
Переваги:
Характеристики:
Переваги:
- Компактність – легко складається і переноситься
- Зручність забезпечує комфортний відпочинок на природі
- Міцність – витримує великі навантаження і довго служить
- Універсальність – підходить для кемпінгу, риболовлі, пікніків
- Простота – швидко розкладається і не вимагає складання
Характеристики:
- Тип товару: Крісло розкладне
- Матеріал каркаса: сталева труба з полімерним покриттям
- Матеріал сидіння: поліестер
- Розмір в складеному вигляді: 67 см x 10 см x 17 см
- Висота зі спинкою: 70 см
- Розмір сидіння: 40 х 51 см
- Висота сидіння: 40 см (від підлоги)
- Колір: Зелений, чорний, сірий, коричневий.
- Крісло розкладне
- Чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 510 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴







