Портативний настільний акумуляторний міні вентилятор на прищіпці Mini Fan WX-6503
513 ₴
410 ₴
- В наявності
- Код: WX-6503
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Портативний настільний вентилятор з акумуляторною батареєю стане справжньою знахідкою у задушливому офісі. Тиха робота портативного вентилятора не дратуватиме і відволікатиме навіть під час роботи.
Потужний повітряний потік, створюваний пристроєм, дозволяє легко охолодити простір перед Вами на відстані до 1.5 метра, незважаючи на невеликі розміри і вагу вентилятора.
Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де ви перебуваєте, в парку, подорожуючи на відкритому повітрі, будучи на навчанні в школі.
Модель працює від USB або вбудованого акумулятора і заряджається від кабелю USB що йде в комплекті. При цьому пристрій може функціонувати і під час заряджання.
Достатньо лише підключити вентилятор і розташувати його у зручному для себе ракурсі за допомогою прищіпки. Вентилятор має 3 режими швидкості, Ви зможете вибрати найбільш оптимальну саме для Вас.
Час роботи в автономному режимі залежить від вибраного режиму і може тривати до 8 годин (залежно від потужності акумулятора). Портативний вентилятор стане незамінним помічником для Вас та Ваших близьких у спеку!
Переваги :
- Модний та стильний дизайн (безпечний для дітей)
- Кріпиться за допомогою прищіпки
- Зручний та витончений.
- Легко носити із собою
- Механічне керування.
- Простий в експлуатації
- Стабільний і надійний, потужний потік повітря (3 режими)
- Li-ion акумулятор 1000 mAh у комплекті
Характеристики :
- Матеріал - ABS пластик
- Напруга - 5v 9v
- Потужність - 2 4 Вт
- Швидкість - 3800 +/- 10% об/хв
- Акумулятор іде в комплекті
- Шум - 30 дБА
- Розмір - (L) 15x (H) 19 см
- Вага – 350 г
- Упаковка - (L) 153 x (w) 98x (H) 190 мм
Комплектація :
- Вентилятор із прищіпкою
- Акумулятор 18650 1 шт. 1000 mAh
- Шнур USB для заряджання
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Ємність акумулятору | 1 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 0.35 кг |
- Ціна: 410 ₴









