Садовий світлодіодний світильник на сонячній батареї Медуза (2 шт. в комплекті) 60262 Декоративний світильник для сада
513 ₴
410 ₴
- В наявності
- Код: 60262
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Переваги:
- Працює від сонця
- Автоматичне включення/виключення
- Стійкість до погодних умов
- Просте встановлення
- Чудова прикраса для саду
Опис:
Світлодіодний світильник "Медуза" - це сучасний та ефективний сонячний садовий ліхтар, який пропонує ряд переваг для освітлення вашого саду. Унікальна форма нагадує медузу, що створює не лише освітлення, але й естетичний акцент для вашого саду. Вбудована сонячна батарея забезпечує енергію для роботи ліхтарів, забезпечуючи екологічно чисте та економне використання.
Датчики світла автоматично вмикають світильники при настанні темряви і вимикають їх вдень, це забезпечує ефективне використання енергії. Використання світлодіодів гарантує яскраве та енергоефективне освітлення для саду. Ці світлодіодні ліхтарики на сонячних батареях "Медуза" стануть не лише джерелом світла в сутінках, але й чудовим декоративним елементом для вашого саду, даруючи приємну атмосферу вечірнього відпочинку.

Характеристики:
- Тип: світильники акумуляторні / ліхтарі на сонячній батареї
- Матеріал: оптоволокно, нержавіюча сталь, ABS пластик
- Водонепроникність: IP65
- Сонячні панелі: полікристалічні, 2 В, 80 МА
- Ємність акумулятора: 1.2V AA, 600mAh
- Напруга: 2В
- Час заряджання: приблизно 6-8 годин, на сонці
- Час роботи: приблизно 8 - 10 годин, після сутінків і вночі
- Тип світлодіода: LED
- Сутінковий датчик: так
- Автоматична зміна кольору: так, 7 кольорів
- Підсвічування штифта: так
- Загальна довжина після складання: 80 см
- Діаметр медузи: 30 см
- Довжина медузи: 27 см
- Спосіб монтажу: в грунт
- Кількість світильників в наборі: 2 шт
- Колір: чорний
Комплектація:
- Ліхтар "Медуза" на сонячних батареях 2 шт
- Кріплення
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Динамічне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 2 В |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | COB |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 30 см |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Датчик руху | Так |
| Стиль виконання | Сучасний |
- Ціна: 410 ₴











