



Універсальна мобільна батарея Power Bank 22.5W King Power KP-33, 30000 mAh з швидкою зарядкою
1 363 ₴
1 091 ₴
- В наявності
- Код: KP-33
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги:
- Висока ємність 30000mAh
- Швидка зарядка
- Компактний та портативний дизайн
- Надійність та довговічність
- Сумісність із різними пристроями
Практичний зовнішній акумулятор сумісний з різними видами популярної техніки. У ньому зосереджена величезна ємність 30000 мАг. Такого запасу енергії вистачить у середньому на 7–8 повних зарядів смартфона. З його допомогою ви зможете заряджати два пристрої одночасно.
Характеристики:
- Призначення: для телефонів, для планшетів, смарт годинників, фотоапаратів.
- Місткість батареї: 30000 мАг;
- Вхід: micro-USB - 5V / 2A, 9V/2A, 5V/2A; Type-A - 5V / 2A макс
- Вихід: Type-C, USB DC5V/3, 9V/2.22A, 12V/1.5A макс;
- Функція швидкої зарядки;
- Індикація заряда батареї;
- Матеріал: ABS+PC вогнестійкий корпус;
- Акумулятор: літій-полімерний;
- Розміри: 150*70*42 мм;
- Вага: 592г.
Комплектація:
- Повербанк
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingPower |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 592 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴


