Екшн-камера Hoco DV101 dual color screen sports 128GB, 4K, 30fps
2 425 ₴
1 940 ₴
- В наявності
- Код: 47021
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Схема: Allwinner V3 SENSOR Sony175 (800W пікселів)
2. Дисплей: 1,3 дюйма + 2 дюйма IPS HD екран
3. Підтримка зйомки надвисокоякісного відео 4K/30fps і фотографій 16MP
4. Підтримка HDMI, WiFi, APP; Підтримує карти пам'яті до 128 ГБ
5. Акумулятор: знімний 3.7V/900mAh
6. Розмір: 60,3*43,3*31,5 мм; Вага: 58г
Водонепроникність 7,30 метрів (з водонепроникним корпусом)
2. Дисплей: 1,3 дюйма + 2 дюйма IPS HD екран
3. Підтримка зйомки надвисокоякісного відео 4K/30fps і фотографій 16MP
4. Підтримка HDMI, WiFi, APP; Підтримує карти пам'яті до 128 ГБ
5. Акумулятор: знімний 3.7V/900mAh
6. Розмір: 60,3*43,3*31,5 мм; Вага: 58г
Водонепроникність 7,30 метрів (з водонепроникним корпусом)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Особливості | Wi-Fi, Вологозахищений корпус |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 16 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60.3 мм |
| Висота | 43.3 мм |
| Глибина | 31.5 мм |
| Вага | 58 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴










