Акустична переносна Bluetooth колонка Gedi-G GD-1066 з 2 радіомікрофонами і екраном Android 2*6.5" 50 Вт FM, USB, AUX, RGB
10 404 ₴
8 323 ₴
- В наявності
- Код: GD-1066
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карт пам'яті TF, що дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона оснащена FM-приймачем.
Колонка ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочистості, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики:
- Канал: Стерео
- Підключення: бездротове, USB, TF-карта, AUX
- Функції: цифровий дисплей, MP3-плеєр, запис, караоке, еквалайзер, з екраном Android
- Вхідна потужність: змінний струм 110–220 В / 50–60 Гц
- Комплектація: 2 бездротових мікрофона, пульт дистанційного керування, кабель живлення.
- Потужність динаміка: 50 Вт
- Сабвуфер: 2*6.5"
- Час відтворення на нормальній гучності : 5 годин
- Час зарядки: 7 годин
- Розміри: 580х270х270 мм
- Вага: 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Портативні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Чутливість | 70 дБ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 323 ₴







