2 дні



Акустична переносна Bluetooth колонка Gedi-G GD-2413, 2*4" 10 Вт FM, USB, AUX, RGB
918 ₴
735 ₴
- В наявності
- Код: GD-2413
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карт пам'яті TF, що дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона оснащена FM-приймачем.
Колонка ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочистості, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики:
- Канал: Стерео
- Підключення: бездротове, USB, TF-карта, AUX
- Функції: цифровий дисплей, MP3-плеєр, запис, караоке, еквалайзер
- Вхідна потужність: змінний струм 110–220 В / 50–60 Гц
- Потужність динаміка: 10 Вт
- Сабвуфер: 2*4"
- Час відтворення на нормальній гучності : 2 години
- Час зарядки: 5 годин
- Розміри: 381х170х165 мм
- Вага: 1.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 70 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 381 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Вага | 1.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴


