


Колонка Remax RB-MB06 Party lighting 120W з мікрофоном, RGB, 5400mAh (36,1*20*20 см)
8 323 ₴
6 658 ₴
- В наявності
- Код: 65314
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карт пам'яті TF, що дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона оснащена FM-приймачем.
Колонка ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочистості, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики:
- Бездротова версія: V6.0
- Відстань передачі: 10 м
- Частотний діапазон: 40 Гц-16 кГц
- Опір: 4 Ом
- Номінальна потужність: 120 Вт
- Ємність акумулятора: 7,4 В/5400 мАг
- Вхід: AC110-240 В
- Час очікування: 10 хвилин у режимі очікування
- Час заряджання: 6-8 годин
- Розмір виробу: 36,1*20*20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Портативні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 70 дБ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Захист від перевантаження | Так |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 658 ₴


