

Портативна колонка Remax RB-MB08 Lighting Party 60W з 2-ма мікрофонами (22,1*18,7*9,5 см)
4 287 ₴
3 430 ₴
- В наявності
- Код: 64389
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карт пам'яті TF, що дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона оснащена FM-приймачем.
Колонка ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочистості, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики:
- Бездротова версія: Bluetooth V6.0
- Дальність передачі: 12 м
- Частотна характеристика: 40 Гц-18 кГц
- Імпеданс: 4 Ом
- Номінальна потужність: 60 Вт
- Динаміки: 48*48 мм*2, 105*105 мм*1
- Місткість акумулятора: 6000 мАг
- Вхідна напруга: 5 В – 3 А
- Час відтворення: приблизно 8 годин (50% гучності)
- Час роботи в режимі очікування: приблизно 6 місяців.
- Час заряджання: приблизно 3,5 години.
- Вага нетто продукту: 1985 г
- Розміри виробу: 187,6*95*221,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Портативні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Чутливість | 70 дБ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Захист від перевантаження | Так |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 221 мм |
| Глибина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴


