Автомобільний бездротовий адаптер CarPlay Hoco HU3 Tony
972 ₴
777 ₴
- В наявності
- Код: 65008
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний бездротовий CarPlay Hoco HU3 Tony
1. Матеріал: ABS
2. Розмір: 39 * 20 * 10 мм
3. Сумісні моделі: Моделі, що постачаються з дротовим CarPlay в оригінальному автомобілі
4. Сумісний з мобільними телефонами: iPhone 6 і вище, iOS 10 і вище
5. Функція: Перетворює дротову функцію CarPlay інформаційно-розважальної системи автомобіля на бездротову функцію CarPlay та передає її на високій швидкості через канали Wi-Fi
6. Оснащений адаптером USB-A на USB-C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴









