Монопод (трипод) Hoco K34 Spring (із світлом) 1.36m
935 ₴
748 ₴
- В наявності
- Код: 65012
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монопод (трипод) Hoco K34 Spring (із світлом) 1.36m
1. Матеріал: ABS+PC+алюмінієвий сплав
2. Розмір: 43 * 38 * 297 мм (висота в розкладеному вигляді приблизно 1,36 м); Вага: 281 г
3. Підходить для мобільних телефонів 4,5-7,0 дюймів (ширина затискача: 36-90 мм)
4. Параметри заповнюючого світла: Ємність акумулятора: 75 мАг; Час використання: 1 година
Колір світла: холодний колір + теплий колір + змішаний колір; Регулювання яскравості: 2 рівні
5. Параметри пульта дистанційного керування: Bluetooth 5.2; Ємність акумулятора: 220 мАг
6. Сценарії застосування: пряма трансляція на вулиці та в приміщенні, фотографування, селфі тощо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 1360 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.281 кг |
| Довжина у складеному стані | 297 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴










