Універсальна мобільна батарея Power Bank WUW TUGI Y101 10000mAh PD22.5W (with cable Lightning+Type-C)
927 ₴
741 ₴
- В наявності
- Код: 63461
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея – це потужний зовнішній акумулятор, розроблений для активного використання під час подорожей, кемпінгу або в умовах обмеженого доступу до електромережі.
- Міні-зовнішній акумулятор PD22.5W ємністю 10000 мАг
- Ємність: 10000 мАг/38 Вт·год
- Розмір: 73*63,5*25 мм (міні-розмір)
- Вхід: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2 A 12 В⎓ 1,5 A 18 Вт макс.
- Вхід кабелю типу C: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2 A 12 В⎓ 1,5 A 18 Вт макс.
- Вихід: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2,22 A 10 В⎓ 2,25 A 12 В⎓ 1,67 A 22,5 Вт
- Вихід кабелю типу C: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2,22 A 10 В⎓ 2,25 A 12 В⎓ 1,67 A 22,5 Вт макс.
- Вихідний струм кабелю Lightning: 5 В⎓ 2,4 A 12 Вт макс.
- Загальний вихідний струм: 5 В⎓ 3 A 15 Вт макс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особливості | Ремінець на руку, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴










