Power Bank WUW TUGII Y04W 10000mAh PD22.5W з бездротовою зарядкою (with cable Type-C to Type-C) + Watch charger
1 234 ₴
987 ₴
- В наявності
- Код: 63464
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Power Bank WUW TUGII Y04W 10000mAh PD22.5W з бездротовою зарядкою (with cable Type-C to Type-C) + Watch charger
- Потужний магнітний бездротовий швидкий зарядний пристрій MagSafe 3-в-1 для мобільних телефонів/Airpods/iWatch з кабелем для зарядки з роз'ємом Type-C до Type-C
- Ємність: 10000 мАг (38,5 Вт·год)
- Вхід: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2 A 12 В⎓ 1,5 A
- Вихід: 5 В⎓ 3 A 9 В⎓ 2,22 A 10 В⎓ 2,25 A 12 В⎓ 1,67 A
- Бездротовий вихід: 5 Вт/7,5 Вт/10 Вт/15 Вт
- Вихідна потужність для iWatch: 2,5 Вт (макс.)
- Розмір: 105*69*18 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Особливості | Дисплей, Бездротова зарядка, Ремінець на руку, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴








