Універсальна мобільна батарея Power Bank TUGII WUW Y245 20000mAh PD45W (with cable Type-C+Lightning)
1 542 ₴
1 233 ₴
- В наявності
- Код: 64604
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Power Bank – це портативний зарядний пристрій (зовнішній акумулятор) високої ємності, призначений для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів далеко від розетки.
- 20000MAH PD 45W CHARGE FOR LAPTOP /Macbook/MOBILE PHONES
- Вбудовані кабелі Type-C/Lightning cable Super Fast charge
- capacity:20000mAh /77Wh
- Size:102mm*71mm*29mm(portable design)
- Type-c Input :5V3A 9V3A 12V2.5A 15V2A 20V 1.5A Max 30W
- Type-C cable Input:5V3A 9V3A 12V2.5A 15V2A 20V 1.5A Max 30W
- USB-A Output:5V 3A 5V 4.5A 9V 2A 10V 2.25A 12V 1.5A Max 22.5W
- Type-c Output:5V 3A 9V 3A 12V 3A 15V 3A 20V 2.5A Max 45W
- Type-C cable Output:5V 3A 9V 3A 12V 3A 15V 3A 20V 2.5A Max 45W
- Lightning Cable output:5v 2.4A Max 12WTotal output:5V 3A Max 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особливості | Ремінець на руку, Вбудований кабель, Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 45 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴











