Бездротовий зарядний пристрій Remax RP-W70 Minxl Pro Series 3in1 22W Бездротова зарядна станція Док станція
972 ₴
777 ₴
- В наявності
- Код: 41662
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Remax RP-W70 Minxl Pro Series – це складна настільна бездротова док-станція 3-в-1 із загальною потужністю до 22 Вт (іноді вказується 15 Вт для телефону). Пристрій призначений для одночасної зарядки смартфона (в т.ч. MagSafe), смарт-годинника (Apple Watch) і навушників (AirPods). Оснащена підсвічуванням, підтримує вертикальне та горизонтальне встановлення телефону.
Основні характеристики:
- Тип: Бездротова зарядна підставка (Fast Wireless Charger).
- Сумісність: Техніка Apple (iPhone, Watch, AirPods) та інші пристрої з Qi.
- Конструкція: Складна, зручна для транспортування.
- Потужність: Вхід Type-C до 27 Вт, вихід для телефонів до 15 Вт, годин - 2 Вт, навушників - 5 Вт.
- Застосування: Організація робочого столу, заряджання гаджетів без кабелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Вихідна потужність | 22 Вт |
| Потужність | 22 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 165 мм |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴









