1 день
Проектор Hoco DT3 Smart electric focus (1080P, Android version)
9 543 ₴
7 634 ₴
- В наявності
- Код: 51947
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Роздільна здатність: 1920*1080P
2. Wi-Fi 2.4+5G; Bluetooth 5.0
3. Режим фокусування: автоматичний/ручний (дистанційне керування);Електричне фокусування, автоматична вертикальна корекція трапеції
4. РК-екран: 4,45 дюйма, яскравість: 370ANSI
5. Відстань проекції: 1,5-6,9 м, розмір проекції: 52-220 дюймів
6. Інтерфейс входу: AV/USB*2/HDMI*2
7.Підтримка YouTube、netflix、airpin(PRO)、disney+、VLC
8. Розмір: 247 * 185,5 * 91 мм; Вага: 1,48 кг, довжина кабелю: 1,5 м
9. 22 мови: українська, китайська, англійська, російська, арабська, в'єтнамська, датська, тайська, польська, перська, іспанська, малайська, грецька, французька, італійська, німецька, португальська, турецька, латинська, румунська, іврит, бірманська.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Клас пристрою | Портативний |
| Інтерфейси | HDMI, Wi-Fi, USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Колір | Білий |
| Вид | Портативна |
| Операційна система | Android |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Виробник | Hoco |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 120 лм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 1.48 кг |
| Довжина | 185.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 634 ₴










