1 день
Проектор Hoco DT4 Smart full autofocus (720P, Android version)
6 881 ₴
5 504 ₴
- В наявності
- Код: 57498
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Hoco DT4 Smart full autofocus (720P, Android version)
1. Роздільна здатність: 1280*720P
2. WiFI 2.4+5G; Bluetooth 5.1
3. Режим фокусування: автоматичний/ручний (дистанційне керування); Автоматичне фокусування, автоматична трапецієподібна вертикальна корекція
4. РК-екран: 2.69 дюйма, яскравість: 190ANSI
5. Відстань проекції: 0.7-4.65 м, розмір проекції: 23.5-183 дюйми
6. Вхідний інтерфейс: USB*1 HDMI*1
7. Матеріал: ABS, Розмір: 138.2*128*158 мм; Вага: 0.875 кг
8. 22 мови: китайська, англійська, російська, арабська, в'єтнамська, данська, тайська, польська, перська, іспанська, малайська, грецька, французька, італійська, німецька, португальська, турецька, латинська, румунська, іврит, бірманська, українська
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Клас пристрою | Портативний |
| Інтерфейси | HDMI, Wi-Fi, USB |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Колір | Сірий |
| Вид | Портативна |
| Операційна система | Android |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Світловий потік | 190 лм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 138.2 мм |
| Висота | 158 мм |
| Вага | 0.875 кг |
| Довжина | 128 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504 ₴










