Проектор HY300 (Android 12, 120 lumen, Bluetooth+WiFi, 1280*720P)
2 798 ₴
2 239 ₴
- В наявності
- Код: 50732
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Переваги:
- Висока якість зображення
- Wi-Fi та Bluetooth підключення
- Регульований кут нахилу
- Автофокусування
- Вбудовані динаміки
Опис:
Домашній проектор HY300 — це ідеальний вибір для створення домашнього кінотеатру з якісною, чіткою та реалістичною картинкою вже з перших хвилин перегляду. Відеопроектор забезпечує насичене зображення завдяки хорошій роздільній здатності та яскравості, тому перегляд фільмів, мультфільмів, відео з YouTube, медіафайлів з USB-накопичувачів або презентацій стає комфортним і приємним. Великий екран допомагає створити ефект кінотеатру вдома, а деталізована картинка робить відео більш виразним та захоплюючим.
Наявність Wi-Fi та Bluetooth дозволяє легко підключати проектор до різних джерел відео й аудіо, таких як смартфони, планшети, комп’ютери або стримінгові приставки. Компактний дизайн робить мініпроектор зручним для переміщення з кімнати в кімнату, використання на дачі або під час відпочинку. Пристрій дозволяє насолоджуватися улюбленими фільмами, серіалами та мультфільмами у будь-який час і в будь-якому місці. HY300 поєднує якісне зображення, великий екран, зручне підключення та приємний звук для повного занурення у перегляд.

Характеристики:
- Тип: проектор для смартфона / проектор для дому
- Операційна система: Android 12
- Роздільна здатність: 1280х720
- Оперативна пам'ять: 2 GB
- Дистанція проектування: 1.2 – 4 м
- Регульований кут нахилу: 180 °
- Яскравість: 120 Лм
- Діагональ екрану: 40” – 130”
- Контрастність: 1500:1
- Співвідношення сторін: 16:9 (широкоформатний)
- Частота Wi-Fi: 2,4G/5G
- Сумісність: з Android та iPhone
- Рівень шуму: 25 дБ
- Інтерфейси: HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, USB, jack 3,5 мм
- Бездротове підключення до телефону: так
- Автоналаштування кутів: так
- Розміри (ШхВхГ): 100х190х100мм
- Колір: білий
Комплектація:
- Портативний проектор для дому HY 300
- Кабель живлення
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Клас пристрою | Портативний |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p |
| Інтерфейси | HDMI, Wi-Fi, USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Колір | Білий |
| Вид | Портативна |
| Операційна система | Android |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Світловий потік | 120 лм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 100 мм |
- Ціна: 2 239 ₴











