2 дні
Проектор Прибулець Aliensun Star від USB (Повторює слова) (32,5 см)
1 599 ₴
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 50577
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це інноваційний пристрій, що створює унікальну атмосферу у будь-якому приміщенні. Оснащений лазером нового покоління, він пропонує широкий діапазон освітлення та можливість інтерактивної взаємодії.
Проектор налаштовується на голос і може повторювати слова, як інопланетянин. Цей сучасний проектор легко використовувати й він підходить як для дітей, так і для дорослих. Він стане відмінним доповненням до свят, вечірок та особливих подій, створюючи атмосферу чарівництва та затишку.
Переваги:
Проектор налаштовується на голос і може повторювати слова, як інопланетянин. Цей сучасний проектор легко використовувати й він підходить як для дітей, так і для дорослих. Він стане відмінним доповненням до свят, вечірок та особливих подій, створюючи атмосферу чарівництва та затишку.
Переваги:
- Інтерактивність: Проектор реагує на голос, повторюючи слова.
- Універсальність: Ідеально підходить для будь-якого віку, може використовуватися як на днях народження, вечірках та як іграшка для дітей.
- Створення атмосфери: Створює унікальні візуальні ефекти, сприяючи створенню чудової атмосфери для зустрічей з друзями та особливих заходів.
- Простота використання: Зручні кнопки управління роблять налаштування проекції інтуїтивно зрозумілою.
- Тип: Світлодіодний проектор
- Матеріал: Пластик
- Живлення: Від мережі, USB
- Тип лампи: Світлодіодна
- Потужність: 6W
- Регулювання: 360°
- Проекція: Зоряне небо та галактики
- Режими проекції: 8 різних режимів
- Голосовий режим: Можливість запису та відтворення звукових повідомлень
- Режим нічного освітлення: Ідеально для використання у спальні
- Яскравість: 5 рівнів яскравості для туманностей, 3 рівні яскравості для зірок
- Швидкість миготіння туманності: 5 режимів
- Джерело живлення пульта: батарейки АА (у комплект не входять)
- Колір світіння: RGB
- Розмір: 31х11х11 см
- Вага: 0,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴











