2 дні
Нічник Проектор XO CF38 Starlight Lander + колонка Bluetooth
1 189 ₴
951 ₴
- В наявності
- Код: 57172
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічник Проектор XO CF38 Starlight Lander + колонка Bluetooth
■Вхідні параметри: 5 В/2 А
■Номінальна потужність: 10 Вт
■Назва Bluetooth: Lander
■Джерело світла: RGB
■Світловий потік: 100 лм
■Розмір виробу: 145,3*112,1*111,8 мм±2 мм
■Вага нетто: 273 г
■Матеріал виробу: ABS/PC/PVC/Силікон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Світловий потік | 100 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145.3 мм |
| Ширина | 112.1 мм |
| Довжина | 111.8 мм |
| Вага | 273 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴











