Смарт-окуляри XO E13 MSI Audio Bluetooth (105mAh*2)
771 ₴
617 ₴
- В наявності
- Код: 60377
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-окуляри XO E13 MSI Audio Bluetooth (105mAh*2)
(Підтримка дзвінка)
■ Вхідні параметри: 5 В/1 А
■ Місткість акумулятора: 105 мАг * 2
■ Час роботи в режимі очікування: 200 годин
■ Рішення Bluetooth: AB5656C2 Blue Flood
■ Версія Bluetooth: V5.4
■ Діапазон частот: 2402-2480 МГц
■ Потужність передачі Bluetooth: 9 дБм
■ Протокол підтримки Bluetooth: A2DP/AVRCP/HFP/HSP
■ Відстань передачі: 10-15 м
■ Час відтворення музики: (50% гучності)
■ Час розмови: близько 6 годин
■ Рівень водонепроникності: довічна водонепроникність
■ Час заряджання: 1,5-2 години
■ Вага виробу: близько 40 г
■ Розмір виробу: 165*150*48,5 мм
■ Матеріал виробу: ПК
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 210 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 48.5 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴











