Смарт-окуляри XO E14 Audio Bluetooth+UV Protective (130mAh, 3.7V)
675 ₴
540 ₴
- В наявності
- Код: 60378
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-окуляри XO E14 Audio Bluetooth+UV Protective (130mAh, 3.7V)
(Підтримка дзвінка)
■ Вхідні параметри: 5 В/50 мА
■ Місткість акумулятора: 130 мАг/3,7 В
■ Час відтворення: приблизно 8 годин (при 50% гучності)
■ Версія Bluetooth: BT5.4
■ Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
■ Відстань передачі: 10 м
■ Назва сполучення Bluetooth: XO-E14
■ Час розмови: приблизно 4 години
■ Час заряджання: приблизно 1,5 години
■ Вага виробу: приблизно 37 г
■ Розміри виробу: 161*154*50,32 мм
■ Матеріал виробу: ABS + PC + UV
■ Аксесуари до виробу: Зарядний кабель, серветка для чищення лінз, тканинний чохол, пара звукопровідних силіконових амбушюр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 130 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 50.32 мм |
| Вага | 37 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴











