


Вентилятор з регулюванням швидкості 3 в 1 універсальний BITEK 18" 46см 120Вт 3 металеві лопаті BT-1882
1 510 ₴
1 208 ₴
- В наявності
- Код: BT-1882
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Лопасний вентилятор для підлоги з діаметром 46 см має стильний дизайн з трьома металевими лопастями і хромованими гратами, надаючи йому елегантний і міцний вигляд.
З цим вентилятором ви зможете налаштувати комфортні умови для охолодження. Він має 3 швидкості, які дозволяють вибирати відповідний рівень обдування залежно від ваших уподобань. Крім того, ви зможете регулювати висоту та кут нахилу вентилятора, щоб створити оптимальну атмосферу охолодження для вашого приміщення, повірити його на стіну або поставити на стіл
Завдяки функції автоповороту вентилятор буде рівномірно розподіляти потік повітря по всій кімнаті. Він ідеально підходить для використання на стіні, на підлозі, на столі за допомогою стійки.
Надійна кругоподібна опора забезпечує стійке положення вентилятора і запобігає його перекиданню, а захисна решітка виключає ситуації травмування при попаданні сторонніх предметів, тому він абсолютно безпечний як для дітей, так і для домашніх тварин.
Управління вентилятором здійснюється за допомогою кнопок, що робить його простим у використанні. Його максимальна потужність становить 120 Вт, забезпечуючи досить потужний потік повітря для ефективного охолодження. Лопасті виконані з міцного металу, що гарантує тривалий термін служби та ефективну роботу вентилятора.
|
|
|
|
Підлоговий |
100 см |
|
Висота настільна |
60 см |
|
Тип вентилятора |
Лопасний |
|
Варіант установки |
Настінно-підлогово-настільний |
|
Споживана потужність |
120 Вт |
|
Діаметр лопастей |
46 см |
|
Регулювання швидкості |
Так |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Тип управління |
Механічне |
|
Функція нахилу |
Так |
|
Функція повороту |
Так |
|
Регулювання висоти |
Так |
|
Живлення |
220 В |
|
Матеріал корпуса |
Метал |
|
Матеріал корпусу |
Пластик, Метал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Діаметр лопатей | 460 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Металл |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 1 208 ₴


