Вентилятор підлоговий з регулюванням швидкості BITEK 18" 46см 120Вт на 5 пластикових лопатей BT-1885
1 587 ₴
1 270 ₴
- В наявності
- Код: BT-1885
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Лопастний вентилятор для підлоги з діаметром 46 см має стильний дизайн з п'ятьма пластиковими лопастями і хромованими гратами, надаючи йому елегантний і міцний вигляд.
З цим вентилятором ви зможете налаштувати комфортні умови для охолодження. Він має 3 швидкості, які дозволяють вибирати відповідний рівень обдування залежно від ваших уподобань. Крім того, ви зможете регулювати висоту та кут нахилу вентилятора, щоб створити оптимальну атмосферу охолодження для вашого приміщення
Завдяки функції автоповороту вентилятор буде рівномірно розподіляти потік повітря по всій кімнаті.
Надійна хрестоподібна опора забезпечує стійке положення вентилятора і запобігає його перекиданню, а захисна решітка виключить ситуації травмування при попаданні сторонніх предметів, тому він абсолютно безпечний як для дітей, так і для домашніх тварин.
Управління вентилятором здійснюється за допомогою кнопок, що робить його простим у використанні. Його максимальна потужність становить 120 Вт, забезпечуючи досить потужний потік повітря для ефективного охолодження.
|
|
|
|
Тип вентилятора |
лопастний |
|
Варіант установки |
підлоговий |
|
Потужність |
120 Вт |
|
Діаметр лопастей |
46 см |
|
Регулювання швидкості |
Так |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Тип управлення |
Механічне |
|
Функція нахилу |
Так |
|
Функція повороту |
Так |
|
Регулювання висоти |
Так |
|
Живлення |
220 Вт |
|
Матеріал лопастей |
Пластик |
|
Матеріал корпуса |
Пластик / Метал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Діаметр лопатей | 460 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 270 ₴








