


Настільний електронний годинник 4622B з підсвічуванням світлодіодний з календарем і термометром
1 002 ₴
802 ₴
- В наявності
- Код: 4622B
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Настільний електронний годинник відрізняється великим розміром, тому час відмінно видно навіть здалеку, а завдяки скляному верху пристрій виглядає стильно і преміально, при цьому поверхня легко очищається від пилу і не боїться подряпин, що робить їх прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Використовуючи зручний USB-кабель довжиною 1 метр, можна підключити годинник до будь-якого пристрою з портом USB, що забезпечить надійне електроживлення.
Колір підсвітки – червоний. Час відображається у двох форматах AM/PM
Функція будильника дозволяє не пропустити важливі події, а функція календаря відображає день тижня під час введення дати.
Підходять як для дому, так і офісу.
|
Характеристики |
|
|
Тип |
настільний годинник |
|
Функції |
Будильник, календар, градусник, |
|
Вид індикації |
Електронна |
|
Джерело живлення |
USB |
|
Матеріал корпусу |
скло / пластик |
|
Формат часу |
24 години |
|
Вид циферблату |
Арабські цифри |
|
Форма |
Прямокутна |
|
Керування |
кнопки |
|
Регулювання яскравості |
немає |
|
Колір підсвітки |
червоний |
|
Розміри |
45 х 22 х 3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Матеріал циферблата | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 802 ₴


