Портативна акустична Bluetooth-колонка TG113 бездротова переносна колонка 12Вт з вологозахистом із тканинним покриттям
329 ₴
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: TG113
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Портативна Bluetooth-колонка TG-113 бездротова переносна колонка з вологозахистом із тканинним покриттям
TG-113 — компактна та стильна портативна колонка. Стане вашим надійним супутником у поїздках на природу, а вологозахищений корпус колонки захистить її від дощу та бризок.
В TG-113 ємний акумулятор, який забезпечить вам до 10 годин безперервного звучання, а якісні динаміки потужністю 12 Вт видадуть чіткий, насичений і селективний стереозвук. Колонка дійсно гучна — це особливо відчувається не тільки в кімнаті, але й просто неба.
Колонка "ловить" bluetooth-сигнал на відстанях до 10 метрів, сприймає інформацію зі знімних носіїв, як-от флешка або карта пам'яті. Крім того, колонка має AUX-роз'єм, що дасть змогу відтворювати музику з будь-яких пристроїв, обладнаних стандартним аудіовиходом.
Колонка дає змогу спілкуватися не тільки одній людині, але цілій компанією — чути відповіді теж будуть усі. Є шумо- та лунозаглушення.
Характеристики TG-113:
- Акумуляторна батарея (літій-іонна) — 6000 мА·год, 7.4V
- Матеріал: пластик, тканина, гума
- Обладнання: microUSB, аудіороз'єм, кнопка вмик./вимк., кнопки керування музикою та дзвінками
- Діапазон відтворюваних частот — 60-20 000 Гц
- Звук: стерео
- Гучність звуку: 70 дБ
- Потужність динаміків (загальна): 12 Вт
- Дальність дії Bluetooth: до 10 метрів
- Час роботи під час програвання музики: до 10 годин
- Вологозахист: є
- Функція відлуння й шумозаглушення: є
- Можливість програвання музики з флешки, карти пам'яті
- Заряджання: MicroUSB
- Розмір — 16.6 x 7.5 x 7.5 см
- Вага — 512 г
Комплектація TG-113
- кабель microUSB
- аудіокабель
- інструкція користувача
- фірмовий картонний бокс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | T&G |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 12 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 70 дБ |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD, microSD |
| Особливості | Синхронізація з ПК, FM-приймач, Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 10 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.512 кг |
- Ціна: 263 ₴











