


Тестер для вимірювання напруги електромережі (мультиметр) 1 сорт DT-VC-61
678 ₴
542 ₴
- В наявності
- Код: DT-VC-61
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Тестер електромережі - це мультиметр призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, постійного та змінного струму, опору, перевірки ємності конденсаторів, перевірки напівпровідників (транзисторів, діодів, стабілітронів, тиристорів тощо), а також забезпечений пробником зі звуковим сигналом (продзвоном).
Також мультиметр має захист від перевантажень на всіх межах і індикатор розряду батарейки, якою є стандартна крона, 9В. У ньому є функція затримки показань на екрані (HOLD-ON), коефіцієнт посилення транзисторів струмом
|
|
|
|
Тип індикації |
цифровий |
|
Вибір меж вимірів |
ручний |
|
Екран |
РК індикатор |
|
Захист від перевантажень |
Так |
|
Постійна напруга |
200мВ-1000В +/-(0,5%+2) |
|
Змінна напруга |
2В-750В +/-(1,2%+10) |
|
Постійний струм |
2мА-20А +/-(1%+2) |
|
Змінний струм |
20мА-20А+/-(1%+2) |
|
Опір |
200Ом-200МОм +/-(0,8%+2) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Червоний |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 542 ₴


